loading

Doğanın saf güzelliğinden aldığı ilhan ile Ege Turkel Marble, taşın doğal dokusuna zarar vermeden özenle işleyerek yurt içinde hemen hemen her bölgedeki projelere ürünleri ile hayat vermektedir

Contact Info

Ece Marble
Ece Marble Hakkımızda

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan mermer ve maden ocakları, Denizli’de bulunan mermer, Aksaray'da bulunan granit fabrikası ve İstanbul’da bulunan showroomu ile doğadan alığımız hammaddeleri, onun felsefesi ile işliyor ve evlerinizde işyerlerinize ve kalbinizde bir iz bırakmasına hazırlayıp sizlere sunuyoruz.

Doğanın kalbinden gelen bu hammaddeleri, sanata dönüştürdüğümüz ve ileri düzey üretim kapasitesi fabrikamızda olan son kalite ürünlerimizi, deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile talep edilen ölçülerde işleyip, evinizde , işyerinizde kalbinizde yer açmaya ve kullanıma hazır hale getirmektedir.

Doğanın saf güzelliğinden aldığı ilham ile Ece Mermer, taşın doğal dokusuna zarar vermeden özenle işleyerek yurt içinde hemen hemen her bölgedeki projelere ürünleri ile hayat vermektedir. Yurt dışında ise Çin, Hindistan, ABD, İspanya, Suudi Arabistan, Katar ve Rusya başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracat yamaktadır. Her daim girişimci ruhu ve yenilikçi yaklaşımı ile Ece Mermer, sürekli olarak Ar-Ge çalışmaları yürütmek suretiyle bünyesine yeni mermer ocakları ekleyerek ürün portföyünü geliştirmektedir.

Ege Turkel Marble ise özel tasarım ürün koleksiyonu, yenilikçi bir yaklaşım ile mermere can verip, içinizi ısıtıp evinize hayat veren bir doğa nefesini size getirmek için sanatın en derin noktasını yaşatmaya geldi.